Users on-line: 1

Strona istnieje 4314 dni

Licznik Odwiedzin:
  • przerwa w zlocie, kworum obraduje
    przerwa w zlocie, kworum obraduje

Przedstawmy się, czyli wspomnienia ze zlotu

Uczestniczyłem w obradach Ogólnopolskie Zlotu Przodowników Imprez na Orientację. Siedzimy na sali, minęła już prawie godzina, a tu wybrano dopiero Komisję Skrutacyjną. Wlecze się jak cholera, bo co chwilę ktoś o coś pyta, trzeba mu wyjaśniać, a za chwilę znowu pada jakiś wniosek i trzeba przegłosowywać. I tych głosowań jest tyle, ze nie można zacząć obrad… Więc przewodniczący zgłasza wniosek żeby przegłosować, aby nie głosować w sprawach tematów, które nie są aktualnie poruszane. Głosujemy i przegłosowujemy że nie będziemy pytać i głosować. I wtedy na sale wchodzi spóźniony uczestnik narady, staje z tyłu i podnosi rękę, że chciałby coś zapytać. Przewodniczący pyta go więc, czy jego pytanie jest związane z obecnie poruszanym tematem…

Spóźniony przyznaje, że nie…

Więc przewodniczący tłumaczy mu, aby zaczekał ze swoim pytaniem do wolnych wniosków.

Ale po chwili kolega znów podnosi rękę. I znów przewodniczący interesuje się, czy jest to związane z aktualnie poruszanym tematem?

- Nie, nie jest związane z obecnym tematem, ale niemniej muszę je zadać !!! – wykrzykuje kolega – Czy ktoś wie, gdzie są klucze do kibelka???

stat