Users on-line: 1

Strona istnieje 4314 dni

Licznik Odwiedzin:

Podróże po 2005 roku...

Podróże, wycieczki, wyprawy które odbyłem po 2005 roku, czyli w  miare aktualne, ale ułożone w porządku alfabetycznym...
 • Brazylia (z Żoną!) nowe doświadczenia..

  A co mi tam... Pojedźmy gdzieś razem..  Z Żoną. Ulubioną. Ponieważ nasz model spedzania wolnego czasu sie różni: ja lubie szwendanie po świecie, Żona wczasy stacjonarne to idziemy (własciwie jedziemy) na KOMPROMIS.

  Czyli - WCZASY w BRAZYLII

   

 • Praha-Luxemburg-Disneyland- i jeszcze Niemcy (2007)

  Najstarsi żyjący czytelnicy pamiętają Bogusia z mojej pierwszej historii „ Z Niziołkiem po Włoszech” opisanej jeszcze w tamtym wieku (bodajże w 1999r)
  A teraz znów stało się: Moja rodzinka (model 2 + 4) pojechała z rodzinką Bogusia (model 2+1) w Europę. Na dwa samochody. I mieliśmy łączność CB pomiędzy autami… A po pierwszych 100 wspólnie przejechanych kilometrach słuchając naszych pogaduszek przez radio moja Żona zawyrokowała: Was dwóch zamknąć w jednym terrarium to byście się zagryźli… Myliła się… Ne znała męskiej solidarności przeciw kobietom. Bo na nas dwóch wypadło w tej podróży 7 kobiet. Więc jak widzicie: lekko nie było.
 • Ukraina 2007 - podejście pierwsze

              Ponieważ rzecz tej serii utworów literackich zwanymi umownie „opowiadaniami” dzieje się w środowisku prawniczym, wiec chcąc uniknąć licznych pozwów niniejszym oświadczam:  WSZELKIE PODOBIENSTWO DO JAKICHKOLWIEK ZARÓWNO ŻYJACYCH JAK I „ ZMARŁYCH” (w czasie imprezy) OSÓB  LUB SYTUACJI W OPISANYM NIZEJ UTWORZE JEST ABSOLUTNIE PRZYPADKOWE I NIEZAMIERZONE

   

 • Ukraina 2007 - podejście drugie

  Saszę to pamiętamy z "Twardzieli 2007”. A teraz znów jestem w jego szponach...
stat